Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype

Lazzoni Mobilya Başarı Hikayesi

Lazzoni Mobilya Hakkında

Lazzoni 1897 yıllarına dayanan bir hayat hikayesi mevcut kaliteye ve modern tasarımlara öncelik veren Lazzoni Mobilya kaliteli mobilya üretimi konusunda oldukça istikrarlı ve kararlı bir marka. Akyurt’ta fabrikası bulunan Lazzoni üretiminin tamamını akyurt’ta bulunan fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Amaç

lazzoni.com web sayfasının UI UX Tasarımlarının gerçekleştirilmesi tüm ürünlerin müşteriler tarafından anlaşılır ve sonuç odaklı tasarımlarının oluşturulması, arama motorlarında örnek: google,yandex vb..  mobilya, koltuk takımları,yatak , tv ünitesi gibi anahtar kelimelerde ilk sayfalara kadar yükselişe geçilmesidir.

Lazzoni Mobilya ile sürece ilk olarak UI UX Tasarımlarını yenileyerek başladık

 

Lazzoni Mobilya’nın OFL Online Fiyat Listesi için arayüz tasarımı gerçekleştirdik böylelikle yazılımı kullanan proje yöneticileri müşterilerine daha kolay sunum gösterebilir oldu ve ürünleri hızlı bir şekilde müşterilerine aktarabilmiş oldu.

Google Reklamları ve Banner Tasarımlarını Hazırladık

Amerika ve Türkiye için google ads banner set reklamlarının tasarımlarını hazırladık ve yayınladık

 

Grafik Tasarım Şirketleri

Grafik Tasarım Şirketleri Hakkında Genel Bilgi Teknolojik araçların hayatın farklı alanlarına dağılmasıyla birlikte görsel iletişimin önemi artmaya devam etmektedir. Günümüzde çeşitli iletişim araçlarıyla birlikte görsel

Devamını Oku

İyi Bir Logo Tasarım Nasıl Olmalı?

Logo Tasarım Nasıl Yapılır? Günümüzde farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalar için önemli olan hususlar vardır. Firmaların tanıtıcı yüzü olan logoların çeşitli detaylara dikkat edilerek hazırlanması

Devamını Oku