Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype

Lazzoni Mobilya Başarı Hikayesi

Lazzoni Mobilya Hakkında

Lazzoni 1897 yıllarına dayanan bir hayat hikayesi mevcut kaliteye ve modern tasarımlara öncelik veren Lazzoni Mobilya kaliteli mobilya üretimi konusunda oldukça istikrarlı ve kararlı bir marka. Akyurt’ta fabrikası bulunan Lazzoni üretiminin tamamını akyurt’ta bulunan fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Amaç

lazzoni.com web sayfasının UI UX Tasarımlarının gerçekleştirilmesi tüm ürünlerin müşteriler tarafından anlaşılır ve sonuç odaklı tasarımlarının oluşturulması, arama motorlarında örnek: google,yandex vb..  mobilya, koltuk takımları,yatak , tv ünitesi gibi anahtar kelimelerde ilk sayfalara kadar yükselişe geçilmesidir.

Lazzoni Mobilya ile sürece ilk olarak UI UX Tasarımlarını yenileyerek başladık

 

Lazzoni Mobilya’nın OFL Online Fiyat Listesi için arayüz tasarımı gerçekleştirdik böylelikle yazılımı kullanan proje yöneticileri müşterilerine daha kolay sunum gösterebilir oldu ve ürünleri hızlı bir şekilde müşterilerine aktarabilmiş oldu.

Google Reklamları ve Banner Tasarımlarını Hazırladık

Amerika ve Türkiye için google ads banner set reklamlarının tasarımlarını hazırladık ve yayınladık

 

WordPress Hızlandırma ve Optimizasyon 2021

WordPress Hızlandırma ve Optimizasyon 2021 İnternet sayfalarının sayısının artış göstermesinin doğal sonucu olarak WordPress hızlandırma ve optimizasyon konusu da sıklıkla gündemimizde yer almaktadır. WordPress hızlandırma

Devamını Oku

Osman Ölmez Kimdir?

SEOPAR Kurucu ortaklarından Osman Ölmez kimdir?, Ankara Yenimahalle doğumlu  Ankara’da yaşamaya devam ediyor. Mesleki hayatına oldukça erken bir yaşta 13 yaşımda yazılım yazmak ve geliştirmek

Devamını Oku