Grafik Tasarım
Hizmeti
Sanatsal Yaratıcı
Tasarımlar

Grafik tasarım esasen bir düşünceyi hitaben görsel objeye dönüştürerek algılanabilir seçilebilir ve görülebilir bir düzlemde gerçekleştirilen çalışmaların bütünüdür.

Markamız İçin En Doğru Grafiği Nasıl Seçebilirim?

Bir çok sektörde grafik tasarım gerçekleştirilir fakat gerçekleştirilen grafik tasarım büyük bir oranda sizin markanıza ait bir çalışma olmayabilir. Kopya tasarımlar çalıntı vektörel objeler markanızın başını ciddi manada ağrıtabilir.

Doğru bir şekilde çalışan tasarımcılar tasarımları çalıntı etmezler markanıza uygun sıfırdan hayal gücü ile bütünleştirerek sizlere sunum yaparlar.

Grafik Tasarım Nedir?

1

Nasıl Çalışıyoruz?

Grafik tasarım ile ilgili beklentilerinizi dinliyoruz ardından markanızı veya projenizi kapsamlı bir şekilde analiz ediyoruz ve tasarımcılarımızdan uzman görüş ve yorumlar alıyoruz ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

Markanızı veya Projenizi
Ücretsiz Analiz Ediyoruz.

2

Toplantı Organize
Ediyoruz.

Analizlerimiz tamamlandıktan sonra ihtiyaç listeniz için bir toplantı gerçekleştiriyoruz size özel teklifimizi iletiyoruz ve işler için temin ettiğimiz sürede çalışmalara başlıyoruz.

3

İş Takip Yazılımı
Kullanıyoruz

Gerçekleştirilecek olan işleriniz için profesyonel iş takip yazılımı kullanmaktayız. Size özel kullanıcı hesabı açılarak size ait olan işin durumu hakkında bilgi alabiliyorsunuz. İşleriniz teslim edildikten sonra size gönderilen çalışma dosyalarınızı kaybetseniz bile ne zaman kullanıcı hesabınıza giriş yaparsanız yapın çalışma dosyalarınızı indirebilirsiniz.

4

Revize &
İade Durumu

Grafik tasarım göreceli bir kavramdır. Her ne olursa olsun sizi tatmin eden bir tasarım çıkmayabilir. Bu konuda endişelenmeyin anlaşmazsızlık durumunda ücretin tamamını geri iade etmekteyiz.

Size Özel Teklif Al

Gerçekleştirdiğimiz
Harika Referanslarımızı İnceleyin

Logo tasarım,kurumsal kimlik,basılı medya, dijital grafik ve video animasyon alanlarında tasarımlar gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Banka Bilgileri

Ziraat Bankası: TR 6100 0100 2300 9599 8425 5001

Hesap Sahibi : SEOPAR DİJİTAL PAZARLAMA VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Vergi Numarası

 

SEOPAR DİJİTAL PAZARLAMA VE YAZILIM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Vergi No: 7610995921

BLOG

Grafik Tasarım ile ilgili faydalı olabilecek içerikler

ticaret

En İyi WordPress E-Ticaret Teması

WordPress e-ticaret sitesi kurma hizmetleri tam anlamıyla profesyonellik gerektiren hizmetlerdir. Çünkü e-ticaret sektörü rekabetin oldukça yoğun olduğu bir sektördür. Dolayısıyla

İncele
ticaret

En İyi WordPress E-Ticaret Teması

WordPress e-ticaret sitesi kurma hizmetleri tam anlamıyla profesyonellik gerektiren hizmetlerdir. Çünkü e-ticaret sektörü rekabetin oldukça yoğun olduğu bir sektördür. Dolayısıyla

İncele