Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype

Efe Kababulut Kimdir?

Efe Kababulut Kimdir? Lazzoni Mobilya Şirketinde kurul üyesidir. Efe Kababulut’un tasarıma ilgisi genç yaşta başladı. Bir mobilya üreticileri ailesinde doğup büyüdü, gençliğinin ve genç yetişkinlik hayatının çoğunu ailesinin yanında geçirerek bir çok bilgi sahibi oldu. Şuan Ankara, Türkiye’de fabrika. 4. nesil marangoz ve endüstriyel tasarımcı Efe, tasarım konusundaki ilgi ve bilgisini artırmak için 2009 yılında RIT’den mezun oldu. NYC’de Domus Design Collection ve BoConcept’te satış temsilcisi olarak çalıştıktan ve satış hedeflerini aştıktan sonra, Lazzoni‘yi ABD’ye ve Chelsea’de bir showroom ve NJ’de bir depo kurdu.

Efe Kababulut ile 4 yıl süresince Lazzoni Mobilya ve Lazzoni Hotel şirketi için Dijital Pazarlama alanında birlikte çalışma imkanım oldu. Bu süre boyunca maddi manevi sağlamış olduğu her bir destek için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Osman Ölmez

 


Lazzoni USA’yı karlı bir işletmeye dönüştüren Efe, ikinci mağazasını Paramus, NJ’de ve üçüncü mağazasını SoHo NY’de açtı. Şimdi Lazzoni USA, uygun fiyatlarla fonksiyonel, yüksek kaliteli ve İtalyan tasarım mobilyaları sunuyor. ABD’deki uzun yıllara dayanan deneyimi, Lazzoni’nin satış yapan tasarımların yanı sıra uygun pazarlama kanallarını, satıcıları / tedarikçileri seçmesini sağlar.

Efe Kababulut ayrıca Lazzoni Hotel Yönetim Kurulundadır.

Mena Pay Şirketinde Kurul Üyesi

 

Lazzoni Mobilya Başarı Hikayesi

Lazzoni MobilyaBaşarıHikayesi Lazzoni 1897 yıllarına dayanan bir hayat hikayesi mevcut kaliteye ve modern tasarımlara öncelik veren Lazzoni Mobilya kaliteli mobilya üretimi konusunda oldukça istikrarlı ve

Devamını Oku