Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype

Clubhouse Takipçi Kazanmanız için Öneriler

Clubhouse uygulamasını indirdiniz ve kullanmaya başladınız fakat sizi hiç kimse takip etmiyorsa bu içerik tam size göre.  Geçtiğimiz haftalarda ülkemizde büyük etki yaratan clubhouse uygulaması ünlülerinde katıldığı fakat uygulama yeni olduğu için bir çok kişinin takipçi sayısı oldukça düşük ve herkes uygulamayı keşfetmeye çalışmakta.

Clubhouse Nedir?

Örnek vererek açıklamak istiyorum bir takım şirketler iletişim kurarak bir seminer organize ederler binlerce TL harcayarak stand oluştururlar. Katılımcılar oluşturulan etkinliğe gelebilmek için bir çok zaman ve bütçe harcar ve etkinlikte kartvizitler dağıtılır iş birlikleri kuvvetlendirilmesi adına bir takım girişimler gerçekleştirir. Clubhouse tam olarak bu örneği dijital platform’a taşımış olarak görünmekte. Şimdi firma sahipleri bireysel hesapları ile XXX adında bir konu açarak oturum başlatırlar ve ilgisini çeken herkes rahatlıkla gece en geç saat bile olsa bir çok kişinin katılabileceği bir ortam haline dönüşebiliyor.

Clubhouse Takipçi Arttırmanın Yolları

  • Sizi ilgilendiren alanınızda uzman olduğunu düşündüğünüz odalara katılın
  • Katıldığınız odada el butonuna basarak söz hakkı isteyin ve kendinizi akıcı bir şekilde tanıtın.
  • Katıldığınız odada 300 Kişinin katıldığını düşüncek olursak söylediğiniz bir güzel söz bir çok kişinin dikkatini çekecek ve orada bulunan bir çok kişi profilinize tıklayarak sizin hakkında detaylı bilgi alacak ilgisini çeken kişiler sizi takip etmeye başlayacaktır.
  • Oluşturduğunuz takipçiler ile siz moderatör eşliğinde oturum başlatın ve katılımcılar katılsın konuyu başlatan siz olun ve katılan kişileri yönetin.
  • Oluşturduğunuz odaların serisini oluşturun örneğin Girişimcilik Nasıl Olmalı? adında bir oturum başlattınız bunları Girişimcilik Nasıl Olmalı? 1 , Girişimcilik Nasıl Olmalı? 2 , Girişimcilik Nasıl Olmalı? 3 şeklinde numaralandırın ve seriye bağlayın daha çok dikkat çekecektir.
  • Unutmayın ki clubhouse uygulamasında bulunan herkes aslında birere markadır sizde kendi markanızı temsil ediyorsunuz tüm yaptığınız hal ve hareketler konuştuğunuz cümlelere göre şekil alacaktır.

En İyi WordPress E-Ticaret Teması

WordPress e-ticaret sitesi kurma hizmetleri tam anlamıyla profesyonellik gerektiren hizmetlerdir. Çünkü e-ticaret sektörü rekabetin oldukça yoğun olduğu bir sektördür. Dolayısıyla wordpress e-ticaret sitelerinin de hatasız

Devamını Oku

Bilmeniz Gereken 5 E-Ticaret Bilgisi

Bilmeniz Gereken 5 E-Ticaret Bilgisi Günümüzün en çok konuşulan ve ilgi gören konularından biri, şüphesiz E-Ticaret. Bu kadar gözde olmasının nedeni, çağa uygun olması ve

Devamını Oku

WordPress Hızlandırma ve Optimizasyon 2021

WordPress Hızlandırma ve Optimizasyon 2021 İnternet sayfalarının sayısının artış göstermesinin doğal sonucu olarak WordPress hızlandırma ve optimizasyon konusu da sıklıkla gündemimizde yer almaktadır. WordPress hızlandırma

Devamını Oku