Alt Üst
Başarı
Hikayesi


Alt Üst, kendini sürdürülebilirlik ve özgünlük anlayışıyla multidisipliner yöntemlerle ifade eden İstanbul merkezli bir markadır.

Selen Konuk, Selin Karcı ve Mesrur ​​Şahin Paksoy tarafından Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun olduktan sonra 2019 yılında bit pazarı gezileri yaparken kuruldu. Ekip, markaya paralel olarak mimari tasarım, sergi, ürün ve kitap tasarımı çalışmalarını yürütüyor.

Alt Üst Şirketi Hakkında

1

Neler Yaptık?

Altust.co web sayfasının Tasarlanmış UI UX Tasarımlarının HTML CSS Dökümü ve dökülen html css yapısının Geliştirmiş olduğumuz e-ticaret sistemi olan Tiup E-Ticaret sistemine entegresi sağlanmıştır.

 

Alt Üst Şirketinin
Başarı Hikayesini Nasıl Oluşturduk?

2

Birlikte Toplantılar
Gerçekleştirdik

Online olarak  gerçekleştirdiğimiz toplantılar dahilinde dijital pazarlama alanında ve yeni websitelerinin kodlanma aşaması ile ilgili yeni stratejiler ve yeni projeler geliştirmek adına bir çok toplantı gerçekleştirdik.

3

Daha Önce Tasarlanan
Çalışmalarını Birebir Entregre Ettik

Çizdirmiş oldukları UI UX Tasarımlarının birebir aynısının dökümünü sağladık ve admin paneline entregrasyon işlemi sağladık.

4

Markanız için
Teklif Alın

Sizlerde Alt Üst için gerçekleştirmiş olduğumuz hizmet gibi Dijital Pazarlama hizmeti almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Alt Üst İçin Gerçekleştirdiğimiz Çalışmalar

Size Özel Teklif Al

 

Alt Üst, şehrin ve sakinlerinin farklı dinamiklerinden ilham alan alt kültürlerden ve kendini ifade etme yollarından türeyen bir keşif pratiğidir Markanın kaynakları, giyim, ölü stok malzemeleri ve diğer tekstil ürünleri gibi önceden var olan malzemelerdir. Tüm tek seferlik giysiler elle seçilir, özgün ve çağdaş bir yaklaşımla tasarlanır. 

Alt Üst’ün estetiği, malzeme deneyleri ve farklı yaratıcı disiplinlerden gelen ilhamların bir birleşimidir. 

Marka, genç ve cesur bir yaklaşımla sürdürülebilir tasarım için yeni bir algı oluşturmayı hedefliyor. Artan atık sorununa karşı Alt Üst, önceden var olan kaynakları ve yavaş üretim yöntemlerini kullanıyor. 

 

Selen Konuk, Selin Karcı ve Mesrur ​​Şahin Paksoy tarafından Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun olduktan sonra 2019 yılında bit pazarı gezileri yaparken kuruldu.